KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12599300
nr 1259 9300
Pastell
C Lunqvist, Stillben, signerad. 1902,45x24
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:56:30
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr